- wydarzenie już minęło.
Konferencja „Mediacje – szansa na porozumienie”
15 października, 2018
Konferencja „Mediacje – szansa na porozumienie”; Organizatorzy Konferencji: Sąd Okręgowy w Zamościu oraz Stowarzyszenie „Mediatorzy Polscy”. Uczestnikami byli uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich oraz pedagodzy, nauczyciele, psycholodzy z powiatu zamojskiego.