- wydarzenie już minęło.
Organizacja Konferencji „Mediacje – szansa czy zagrożenie”
16 października, 2018
Konferencja „Mediacje – szansa czy zagrożenie”; Organizatorzy Konferencji: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Stowarzyszenie „Mediatorzy Polscy”. Uczestnikami byli: sędziowie, mediatorzy, urzędnicy z Rzeszowa.