- wydarzenie już minęło.
Prelekcja i warsztaty dla młodzieży z zakresu mediacji i sposobach komunikowania się.
27 lutego, 2019
Z inicjatywy mediator Agnieszki Puchalskiej i Anny Wróbel, członkowie Stowarzyszenia „Mediatorzy Polscy” poprowadzili prelekcję i warsztaty dla młodzieży klas pierwszych Zespołu Szkół Drogowo- Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu z zakresu mediacji i sposobach komunikowania się.