Książki „Masz prawo do mediacji w szkole”- już w sprzedaży!

Stowarzyszenie „Mediatorzy Polscy” ma ogromną przyjemność poinformować wszystkich miłośników mediacji szkolnych, że są już dostępne w sprzedaży książki autorstwa Pani Anny Karoliny Dudy, pod patronatem Stowarzyszenia „Mediatorzy Polscy”: „Masz prawo do mediacji w szkole”.

Korzystając z okazji chcemy pogratulować autorce książek sukcesu, a tym samym podziękować za ogromny wkład w budowaniu świadomości oraz rozpowszechnianiu wiedzy nt. mediacji szkolnej w Polsce.

Poniżej zamieszczamy krótkie informacje nt. poszczególnych publikacji:

„Masz prawo do mediacji w szkole. Zarys pracy mediatora szkolnego”
Autor: Anna K. Duda

Wydawnictwo Naukowe Scholar
Rok wyd. 2019
Liczba stron: 172
Cena rynkowa: 26,30 zł
Nr ISBN: 9788365390899

Publikacja ta jest wielowątkowym opracowaniem przedstawiającym zakres działań, powinności i odpowiedzialności nauczyciela, pedagoga oraz rodziców w procesie wprowadzania mediacji do szkół. Wdrożenie odpowiednich działań przyczyni się do rozwoju mediacji jako elementu kultury polubownego rozwiązywania sporów w przestrzeni szkoły. Kluczem do sukcesu jest nauczyciel mający wiedzę i doświadczenie, pozwalające na skuteczną animację współpracy środowiska szkolnego w promowaniu idei mediacji.

„Masz prawo do mediacji w szkole. Mediacje rówieśnicze w praktyce szkolnej. Implikacje i rekomendacje”

Autorzy: Anna K. Duda, Wioletta Skrzypek, Anna Mróz, Paulina Koperna, Kinga Sobieszczańska, Ewa Zawisza-Wilk

Wydawnictwo Naukowe SCHOLAR
Rok wyd. 2019
Lb. stron: 170
Nr ISBN: 9788367390875
Cena rynkowa: 27,30 zł

Publikacja „MASZ PRAWO DO MEDIACJI W SZKOLE. Mediacje rówieśnicze w praktyce szkolnej. Implikacje i rekomendacje” To zbiór opracowań teoretycznych i praktycznych, stanowiących bazę programu szkolenia mediatorów rówieśniczych. Jest cennym źródłem informacji o uwarunkowaniach wprowadzania mediacji rówieśniczych do szkół. Autorki pokazują, w jaki sposób warsztaty mediacji dla uczniów mogą rozwijać ich kompetencje kluczowe, podnosząc wartość wychowania i jakość kształcenia.

„Masz prawo do mediacji w szkole.Materiały dla kandydatów na mediatorów rówieśniczych”

Autor: Anna K. Duda

Wydawnictwo Naukowe SCHOLAR
Rok wyd. 2019
Lb. stron: 44
Nr ISBN: 9788365390882
Cena rynkowa: 8,40 (zeszyt ćwiczeń)

Publikacja „MASZ PRAWO DO MEDIACJI W SZKOLE. Materiały dla kandydatów na mediatorów rówieśniczych” stanowi autorskie opracowanie materiałów i narzędzi ćwiczeniowych przeznaczonych do realizacji programu szkolenia mediatorów rówieśniczych w szkołach podstawowych. Jest to zeszyt dedykowany dla uczniów, którzy chcieliby się podjąć roli mediatorów. Stanowi uzupełnienie do książki z tej serii z podtytułem „Mediacje rówieśnicze w praktyce szkolnej. Implikacje i rekomendacje”. „Mam nadzieję, że nauka mediowania stanie się przygodą, która pozwoli na odkrywanie talentów, emocji, wartości i bogactwa, płynących z dobrych relacji z drugim człowiekiem”.

KSIĄŻKI MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ:

https://scholar.com.pl/pl/ksiazki/3945-masz-prawo-do-mediacji-w-szkole-brmediacje-rowiesnicze-w-praktyce-szkolnej-implikacje-i-rekomendacje.html?fbclid=IwAR3YmZqB-MgeAHyva-iqez5vh_S9b1Rxu7LDQOJAQ0HtZllUeuJxg_X8SC8

https://bonito.pl/szukaj/masz%20prawo%20do%20mediacji%20w%20szkole/1,0,0/0?fbclid=IwAR2EhndFxKnaaQtoQOnjiwgAbvkpabfKC42tanrm85EQQUfdFmYfQg53V8M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *