1. Mediacje bazowe
  2. Mediacje rodzinne
  3. Mediacje gospodarcze 

Trochę tak lub zdecydowanie tak? Wierzymy, że szkolenie jest dla Ciebie. Pracując jako mediator i ucząc innych możesz być kreatywnym i inspirującym człowiekiem, który wie jak zadbać o życiowy balans.

Będziesz częścią społeczności, dla której zaangażowana praca ma sens, potrafi współdziałać z innymi i wie, jak to zrobić. Działajmy razem!

PAMIĘTAJ: KOLEJNA AKADEMIA DOPIERO ZA ROK!

Cele szkolenia: 

Cykl LETNIEJ AKADEMII MEDIACJI ma na celu wyposażenie Uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu wykorzystania różnorodnych narzędzi do wprowadzania i realizacji mediacji w sytuacjach konfliktowych i trudnych w sporach cywilnych, gospodarczych rodzinnych. dobytą wiedzę można wykorzystać we własnej działalności gospodarczej, w swoim miejscu pracy lub dla samorozwoju na drodze do sukcesu.  

Narzędzia można wykorzystywać także w celu kształtowania i rozwijania kompetencji społecznych, komunikacyjnych i radzenia sobie w sytuacjach trudnych.   Spotkania mają  formę warsztatową, podczas których Uczestnicy będą mogli w praktyce wypracować u siebie skuteczne sposoby pracy mediacyjnej z drugim człowiekiem, również w sytuacji pracy zdalnej.

Uczestnicy poznają narzędzia i techniki pozwalające na zarządzanie emocjami i konfliktem w przestrzeni szkoły, kształtujące empatię i wyrozumiałość wobec innych. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane również możliwości pracy profilaktycznej, dzięki której konflikt i opór będą postrzegane jako szansa a nie zagrożenie. 

Zapraszam Cię do udziału w LETNIEJ AKADEMII MEDIACJI lub wyboru dowolnego obszaru z tych szkoleń w cenie tradycyjnej. Wybierając cały cykl otrzymasz dodatkowe narzędzia wysłane pocztą oraz godzinę superwizji pracy mediacyjnej (wartość 200zł/45min) – gratis.

Więcej informacji w zakładce: https://mediatorzy-polscy.eu/letnia-akademia-mediacji/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *