Międzynarodowa konferencja: „Edukacja prawna młodzieży oraz mediacja w szkole – w świetle teorii i praktyki”.

Zakończyła się dwudniowa, międzynarodowa konferencja pt.:  „Edukacja prawna młodzieży oraz mediacja w szkole – w świetle teorii i praktyki”. Podsumowując dwa dni spotkań z prelegentami ze Szwecji, Norwegii, Czech i Gruzji, było to bardzo ważne spotkanie które pozwoliło nam zobrazować oraz porównać w kontekście Polski jak wygląda edukacja prawna młodzieży oraz mediacja w szkołach  poszczególnych państw.
Prelegentom dziękujemy za interesujące prelekcje a organizatorom za profesjonalną organizację.

 

foto-1Członkowie Stowarzyszenia z Panią Megi Bibiluri- założycielką i dyrektorem Stowarzyszenia Mosty Przyjaźni – Kartlos , zajmującą się pojednaniem gruzińsko-osetyjskim, pomocą osobom dotkniętym skutkami konfliktu, w szczególności uchodźcami oraz rozwojem społecznym regionu, ze szczególnym uwzględnieniem aktywizacji młodzieży i kobiet, oraz z Panią Aleksandrą Siemianowską – Dyrektor Departamentu Strategii Funduszy Europejskich w Ministerstwie Sprawiedliwości.

foto-2Członkowie Stowarzyszenia z Panem Armirem Paz-Fuchs- starszym wykładowcą na Uniwersytecie w Susseex, publicystą, twórcą dwóch programów badawczych : The Social Contract Revisited and the Modern Welfare State at Wolfson Collage, Oxford jak również „The Limits of Privatization”, w the van Leer Institute in Jerusalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *