Walne zebranie

Termin Walnego Zebrania SMP a koronawirus

Szanowni Państwo,

informujemy, że Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia “Mediatorzy Polscy“, które miało odbyć się w dniu 28.03.2020 r. (sobota) o godz. 12:00, przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 6 w Rzeszowie, nie odbędzie się w planowanym terminie.

W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym, wywołanym światową pandemią wirusa COVID-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, Zarząd Stowarzyszenia zdecydował, że Walne Zebranie Członków SMP odbędzie się w innym terminie. Zmianie może ulec również porządek obrad.

Aktualna sytuacja zagrożenia epidemiologicznego nie pozwala jednak na określenie nowego terminu Walnego Zebrania. Zarząd SMP poinformuje o nowym terminie oraz porządku obrad Walnego Zebrania, gdy tylko będzie to możliwe.

Obraz websubs z Pixabay

Kamil Marszycki

Członek Stowarzyszenia "Mediatorzy Polscy". Absolwent studiów podyplomowych Mediacja i inne metody alternatywnego rozwiązywania sporów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwent studiów magisterskich i licencjackich z Finansów i rachunkowości Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Student Filozofii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Kocha przyrodę, książki i muzykę. Pisze poezję. Kontakt: tel. 515 566 649, email: kamil.marszycki@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.